top of page

Hakkımızda

prosel 3_edited.jpg

Prosel Metal mekan kullanımına esneklik getirebilmek için kalite ve verimliliği birleştiren projeler üreten bir markadır. Herşeyin doğru tasarım ile başlaması gerektiğine inanır. Doğru çözümlere ulaşmanın en iyi yolu tasarımcıların isteklerine yönelik ürünlerin bir araya getirilebilmesidir. Aluminyum, Cam ve Ahşabın birlikteliği projelerinizde esnek, sağlam ve modern çözümler sunmaktadır.

Son teknolojilerle geliştirdiğimiz mimari tasarımlarınızda doğru çözümlere ulaşmanızı sağlamaktadır. Prosel Metal uluslararası standartlarda geliştirilen bölme duvar sistemleri ile projelerinizde beklenen kaliteye ve ekonomiye ulaşmanızın en iyi yoludur. Profillerimizin statik yapısı güçlendirilmiş olup, ince kesitlere ulaşabilmek için, yüksek teknoloji kullanılmıştır.

Prosel Metal olarak Mimari projelerinizde cam ve ahşap bileşenlerin farklı armonileri ile çeşitli çözüm önerileri sunabilmekteyiz. Deneyimli kadromuzla, proje aşamasından montaj aşamasına kadar uzanan süreçte sizlerin yanında yer almak ilkemizdir. Esnek olduğu kadar sağlam ve kalıcı olan ürünlere ulaşırken maliyetlerinizin ölçülü kalması hedefimizdir.

firma 2.jpg
bottom of page